[]

pegasus check in yapamıyorum

merhaba, yarın muskat'a uçuşum var fakat pegasus'tan check-in denediğimde

"Aşağıdaki yolcu(lar) için online check-in işlemi yapılamamaktadır. Lütfen kontuara başvurunuz." diyor.

Pasaportumun bitişine 1.5 yıl var, vizemde tamam. Pegasus bana konsolosluğu ara dedi. Başına böyle bir şey gelen var mı?

 
Evet banada olmuştu hatta buraya da yazmıştım, sonra havaalanında yaptım check ini bir sorun çıkmadı.


  • thin capitalization  (12.07.18 02:55:23) 
Online checkin yapılamayacak havaalanları var, pegasus açıklıyor onları. belki onlardan birinden/birine uçuyorsunuzdur tam bilemiyorum


  • kuşekağıt34  (12.07.18 04:45:51) 
Online check-in var bindigim ve indigim havaalanlarinda. Problem şu sanırım, vizemi karşı taraf halletti ve vizeyi karşı havalimaninda pasaporta isletecegim. Belki bu problem olusturdu. Aksam yazacagim buraya, umarim yukaridaki gibi problem olmaz.


  • kurt seyis ve xura  (12.07.18 10:22:04) 
Konsolosluğu açıldığı gibi aradim, evraklarin tam dediler. Kontuarda halledeceğim gibi gözüküyor


  • kurt seyis ve xura  (12.07.18 11:08:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.