[]

4.75den girmiştik bozalım mı?

xx.xxx$ seviyesinde.

bozalım mı yarın? 35-40 gün oldu gireli.

acelesi yok, 1 sene de beklerim

 
Mutlaka bir sürpriz yapacak damat, ben 15 temmuzdan sonraya kalır diyorum ama içinden geleni yap. Bir anda bir şey açıklayacaklar ve düşecek. Yarın da olabilir bu.


  • diffarentiationation  (12.07.18 01:20:45) 
5 oldu. Buradan kar satislari gelir. Sat bence. Umarim 500 dolar icin sormuyosundur, bizi de yorma bosuna.


  • baldur2  (12.07.18 01:27:53) 
5 tl psikolojik sınırdır. sen bilirsin. ytd


  • false pretension  (12.07.18 01:40:01) 
4 ay önce, Mart ayında da 4 için piskolojik sınır deniyordu. Eğer kısa vadede o paraya ihtiyacın olmayacak ise bozdurma.


  • himmet dayi  (12.07.18 09:34:35 ~ 09:35:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.