kariyer uzerine ?

mevcut is : bir banka, maas 9.000 brut + servis + yemek ( 13 tl ) + ozel sigorta, konum : sisli

potansiyel 1. is : baska bir banka, maas 12.000 brut + servis + yemek (?) + 12.000 senelik bonus (brut) + ozel sigorta, bu bankadan teklif aldim, lokasyon: umraniye

potansiyel 2. is : leasing firmasi , maas 12,750 brut + gunluk yol (22 tl) + yemek (25 tl) + senelik bonus (24.000 tl brut) , teklif bekliyorum lokasyon: sisli

mevcut is araplara ait bir banka, potansiyel 1 : amerikan bankasi potansiyel 2: hollandali leasing

leasing firmasinda yonetici konumu , bana iki kisi bagli olacak, bankalarda boyle degil.

mevcut bankadan cok memnun degilim. kariyer olanagi sinirli. ama beni kaybetmek istemiyorlar. gitmemem icin karsı teklif yapabilirler.

siz napardiniz ?

potensiyel 1 iyi anadolu yakası her zaman daha tatlıdır. avrupa adamın ebesine atlar aldığın para daha bi çarçur olur.

hocam beni de işe alın yanınıza falan xd
  • keshdurden  (11.07.18 21:18:34)
ben 2.yi secerdim.

  • in vino veritas  (11.07.18 21:31:53)
2☑️

  • nick konusunda kararsizim  (12.07.18 00:02:58)
Verdiğin bilgiler dışında başka etken yoksa 2'yi seçmeyen enayidir.

  • fakatmuzeyyenbuderinbirtutku  (12.07.18 00:26:06)
potansiyel 1. is : baska bir banka, maas 12.000 brut + servis + yemek (?) + 12.000 senelik bonus (brut) + ozel sigorta, bu bankadan teklif aldim, lokasyon: umraniye

  • kuşekağıt34  (12.07.18 01:54:11)

  • chitosan  (12.07.18 13:09:03)
Bonus meselesi önemli. Kontratında yazacak mı? Sene sonu geldiğinde "ülke şartları gereği" vazgeçtik denebilir. Benim çalıştığım bir kurum "sadece müdürlere ödeme yapmaya karar verdik" deyip prim dağıtmamıştı.

1. kurumun neresi olduğun anladım, sağı solu belli olmaz onların ben olsam tercih etmezdim. 2 gayet makul görünüyor.
  • Lethe  (12.07.18 13:35:27)