[]

Dolmabahçe-Bomonti tünelinde yürünür mü?

Tünel bugün konser yüzünden kapalı ama yaya olarak yürüyebilir miyim oradan? Normalde trafik varken yürünüyor mu peki?
Teşekkürler...



 
normalde yürünmüyor. hiç görmedim daha doğrusu.


  • sutlu nescafe  (11.07.18 13:19:12) 
Yaya geçişi yasak ama yürüyen oluyor, fakat riskli tabii.


  • angelus  (11.07.18 13:30:14) 
Her gün kullanıyorum da yürüyen görmedim, tavsiye de etmem.

Kimse hız limitine uymuyor, motorlar da epey tehlikeli oluyor. Baştan aşağı reflektörle kaplasan kendini yine vururlar, yok yere ölürsün.
  • chicha  (11.07.18 13:39:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.