[]

Istanbul'da anksiyete, ofke sorunu ve bagimlilik icin terapist/psikiyatr on

42 yasinda erkek icin olacak. 10 yil oncesi travmalardan guvensizlik, yaygin anksiyete bozuklugu cogunlukla ofke seklinde kendini gosteren ve alkol bağımlısı biri icin oneri istiyorum.

Zengin değiliz hatta oldukça parasiziz. Ama bu problem hayatımızı mahvediyor cozmek zorundayiz. En kuvvetli önerilerinizi bekliyorum dostlar.
Tecrube ettiginiz olursa coook sevinirim

 
Maalesef devlette hem sira bulamazsiniz hem de iyi ve ilgili bir terapist bulmak cok zor. Maddi durumunuza gore kesinlikle duzenli devam etmeniz gerekiyor seanslara. Haftada 1 onerilir. Siz 2-3 haftada bir olacak sekilde konusabilirsiniz.

Psikologlar cok masrafli. Internette iyi bir arastirma yapin veya arayip fiyat sorun tek tek not alin
  • imelih  (10.07.18 23:36:18 ~ 23:47:00) 
Moodistin bagimlilik birimi var galiba sgk indirimi var, bir orayi arastirin derim.


  • red g  (11.07.18 00:05:57) 
Cevaplar icin tesekkurler ama sadece bagimliliga odaklanmayalim dostlar. Biliyorum ki ozel terapi sart. Bu minvalde onerilerinizi bekliyorum


  • art vandaley  (11.07.18 00:08:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.