[]

Şu fotoğraftaki

Linkteki fotoda bulunan kızın kim olduğunu bilen var mı? Bana tanıdık geliyor, daha önce kesinlikle görmüş gibiyim ama çıkartamadım. Şansımı bir de burada deneyeyim dedim.

prnt.sc

Var mı bilen?

Edit: Yav bunu neden gönül işlerine taşıdınız? Müneccim misiniz de böyle bir kanıya vardınız a modlar?

 
Serel yereliye benziyor aman zekasi benzemesin


  • imelih  (10.07.18 21:01:21) 
Hic tanidik gelmedi.

Bir de bu tip duyurular anasayfayi isgal etmesin diye gonul islerine tasiniyor. Iyi de oluyor:)
  • kuehles blondes  (10.07.18 21:07:03) 
  • centrolenidae  (10.07.18 21:19:18) 
Lana del rey'e benzettim.


  • elorelia  (10.07.18 21:27:03) 
@kuehles, belki öyle ancak yine de "gönül işi" altına almak, aslında "gönül işi" olmayan bir sorunun görünürşüğü açısından doğru bir şey değil. Aradaki fark bu.

@centro, Evet, aynı kişi. Teşekkür ederim. Bu YT sayfasını daha önce görmediğime eminim ama :)
  • skooma  (10.07.18 22:06:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.