minimum kimyasallı şampuan

marka öneriniz var mı?

Otacı
Organicum
Tresan
Down-Under
  • reca ederim bu bahsi kapatalim  (10.07.18 00:48:24)
Eubos mild shampoo. Saç derimde kimyasal alerjisi olunca kullanmıştım.

  • curukturpkokusu  (10.07.18 00:52:58)
min mi bilmiyorum ama loreal low shampoo güzel

  • sttc  (10.07.18 00:58:21)
Yves Rocher. Çok memnunum.

  • yazarcik  (10.07.18 01:18:08)
Şampuanları at gerçek bir zeytinyağlı sabun al ve kullan. Hatta iki kalıp al birini saçına, başına, diğerini vücuduna kullan.

  • a dost  (10.07.18 01:24:10)
Öyle bir şampuan yok
Sabun dahil minimum da olsa kimyasal içermekte

  • purplee  (10.07.18 01:37:13)
otacı
tresan
yves rocher yazılmış. bu 3 markayı da denedim. hatta evdekilere de denettim. ailecek kafamızda yaralar oluştu. gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
  • ganbatte  (10.07.18 01:48:13)
Yeni keşfettim fiyatı da uygun gratis bee beauty yavaş uzayan saçlar serisi. Ancak pek köpürmüyor ve saçlar biraz yağlı kalıyor, ben çareyi başka şampuanla kombinlemekte buldum

  • mabesa  (10.07.18 02:07:09)
Dermoeczane.com’dan güzel bir şeyler alıyordum ama çok çeşit vardı, isim hatırlamıyorum.

  • everything has changed  (10.07.18 02:33:10)
a dost: sabunun doğal olduğundan emin olmak zor iş, yoksa saçım 5 numara şu an. uzun olmadığı için karıştı taranmadı derdi de yok tam sabunluk :D
ganbatte: ahahaha evdekilerle beraber olması daha üzücü olmuş geçmiş olsun :)

cevaplar için teşekkürler herkese:)
  • skidro  (10.07.18 03:31:28)
bildiğim ve araştırdığım kadarıyla loccitane temiz içerikli. biraz pahalı ama değer baya memnunum.

  • yalnizliktan devren kiralik  (10.07.18 03:37:59)
Türkiye'de bulunabilirliği nedir bilmiyorum ama yakın zamanda african black soap (marka olanlar genelde kimyasal içeriyor, jenerik garip duranları almak lazım), bir de dr. Bronner diye bir marka buldum.

Türkiye'de aktarlardan sarımsak sabunu alıyor abim, onu kullanıyordu saç için, o da az kimyasal olması lazım.

Bir de halep sabunları var zeytinyağı ve defne yapraklı.

Çok zor iş, dikkat etmeye çalışıyorum bir iki yıldır da hala ne zararlı ne değil bilemiyorum, hepsinde farklı içerik vs...
  • mirafiori  (10.07.18 04:49:55)
live clean, watsons'lar da var

sisesi 50 liraydi en son.

yuh baktim 59 lira olmus
  • cairo  (10.07.18 10:16:43 ~ 10:18:07)
johnson's baby kullanıyorum. hem şampuan hem duş jeli olarak hatta yüzümü bile yıkıyorum.yatarken bed time :)

  • denef  (10.07.18 10:20:37)
Denef ben de bir ara kullandım ama saç uzmanı “bebek maması yemediğinize göre bebek şampuanı da kullanmamalısınız.” demişti. Bilginize.

  • everything has changed  (10.07.18 10:59:15)
dalin kullaniyorum. hem sampuanini hem sabununu. yillardir ayni sabunu kullanirim hatta. sabunla yuzumu de yikamaya basladim. kurutma, yaglandirma gibi sikayetlerim hic olmadi. eskiden yuz temizlemelere dunyanin parasini harcayip yine de duzgun temizleyen bir sey bulamiyordum bu nedenle cok memnunum, yuzumde makyaj kalintisi artik kalmiyor, ustelik kurutmuyor.

sampuan biraz kece gibi yapiyor ama saci, taramasi zor oluyor. taramayi basarirsaniz sorun yok kecelik pek kalmiyor:)

vucud nemlendirici olarak da nivea bebek losyonuna basladim. yagsiz, cabuk emiliyor ve uzun sure kaliyor etkisi.
  • 65 derece  (10.07.18 13:04:08)
Watsons nude, 1 yıldır kullanıyorum çok memnunum

  • Lucidream  (10.07.18 18:06:24)