[]

memleketler arası araba kiralama

mesela atina'da kiraladım, birkaç gün sonra belgrad'da bırakmak istiyorum veya herhangi bir lokasyonda, kiev'de farz edelim (planımı buna göre yapacağım) ancak denediğim birkaç rent-a-car sitesinde lokasyonlar arası hiçbir şey denk getiremiyorum. sizin bildiğiniz, hatta böyle rotalar gösterebilen bir site var mıdır acaba? ya da halihazırda neler yaptınız onlardan bahsetsenize biraz.
 
One way car rental olarak aratacaksiniz.sixt te var misal verdigin iki ornekte avrupa disi oldugu onlarda olmaz.avrupa tek yonune bakman lazim.donus ucretleri biraz pahaliya maloluyor.sen yinede bak ama isine gelecegini sanmiyorum.


  • duptıs  (10.07.18 00:16:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.