[]

Ucuz toptan bez çanta nerede bulurum?

internette bakıyorum ama nerede olur acaba bunun toptancıları?

Bonus soru;bunlara baskıyı ucuza nerede yaptırabilirim?


 
Ben şurdan 6 tane almıştım:
urun.gittigidiyor.com
12' li olani da var:
urun.gittigidiyor.com

Daha fazla sayida ihtiyaciniz varsa satici firma ile iletisime geçebilirsiniz. Baskı için de reklam, tabela baskı yapan yerler oluyor oralarda yaptirabilirsiniz.
  • Amaranta ursula  (09.07.18 23:01:45) 
Istanbul icin tahtakale,istocta var.baskiyida yapiyorlar.


  • duptıs  (10.07.18 00:17:36) 
en uygun promosyoncularda olur, google'a "bez çanta promosyon" yazarsan çıkar. baskı dahil fiyat verirler.


  • tolga asp  (10.07.18 01:15:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.