[]

Alt + Tab ile gözüken pencereler (3 monitör)

3 adet monitör kullanıyorum arkadaşlar. hepsi tek bir bilgisayara bağlı. mouse ile aralarında geçiş yapabiliyorum fakat yoğun kullandığım anlarda zorlandığım bir nokta alt + tab özelliği oluyor. açık pencerelerimi monitörlere kullanacağım şekilde yerleştiriyorum. alt tab bütün monitörlerde olan pencerelerimi gösteriyor. aralarında geçiş yapamıyorum. örnek verecek olursak açık pencerelerden birinde debug yapıyorum aynı zamanda önizleme de alıyorum diğer taraftan kodları yazıyorum nasıl gözüktüğüne bakmak için alt + tab yapınca debug ekranını da görüyorum. görünmesini istemiyorum sadece orta monitörde açık olan iki program arasında alt + tab ile geçiş yapmak istiyorum fakat diğer monitörlerde açık olan programlar elime ayağıma dolaşıyor. bunu çözmenin bir yolu var mıdır?
teşekkürler. 
şu iki forumda da tam tersi durumdan şikayetçi olmuşlar.

www.displayfusion.com

www.displayfusion.com

display fusion denen bir program var anladığım kadarıyla bir deneyin derim.
  • givemesomesubstance  (10.07.18 10:11:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.