[]

Şok'ta 99 liraya kabin boy valiz var. Alınır mı?

Merhabalar

www.ceptesok.com

Değer mi sizce? Acayip ihtiyacım var böyle çekçekli valize ama bilemedim. Samsonite fln bakıyorum ama onlar da çok pahalı.

 
vakti ile şu valizi urun.n11.com 80 liraya almıştım, muhtemelen yine düşer fiyatı, çok da memnunum. demem o ki 100 lira kabin boy bir valiz için aman aman da iyi bir fırsat değil.


  • giovanne  (08.07.18 19:36:17) 
Kabin boy valizi sert kaplama plastik alma derim. Yeri geliyor vakum poşetiyle ölümüne dolduruyor insan bagaj vermemek için. Esnek olması daha iyi. Fiyata gelirsek daha ucuza zaten pek yok artık.


  • bos gezenin bos ustasi  (08.07.18 21:40:19) 
çoğu yerde bu fiyat zaten.


  • jamswety  (09.07.18 01:02:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.