İzmir'de masa tenisi nerede oynanir?

Alsancak, konak, karsiyaka, bostanli bu merkezlerde oynanabilecek
Guzel bir yer var mi?

Edit: internetteki bilgiye dayanarak, evka4 te spor kompleksi varmis. Orada oynanabiliyormus. Ama bilgiler eski. Giden oynayan var mi?

  • ykyt  (08.07.18 13:03:17)
Evet orada var(dı) ama benim bilgi de 5 senelik.

Alaybey katlı pazar yerinin en üst katı var(dı), saatlik kiraliyorlar, aranıp bir sorulabilir, yalnız degistirmedilerse masalar da diğer teçhizat da berbat durumdaydı, halen varsa da önce gidip bir görün derim.

Konaktaki eski Eshot son duraklarının olduğu yerde (eskiden 63 ile 48'in, Bornova yönüne giden otobüslerin ilk durağı olan sokak, loplop kokoreç'in olduğu) bir bilardo salonu var. Hiç oynamadım masa tenisi ama kenarda bir masa vardı, bir ihtimal oraya da bakılabilir.
  • dafaisss  (08.07.18 13:57:45)
Tesekkur ederim bilgiler icin. Yani esasen soyle guzel bi masa tenisi oynanacak yer yok:(

  • ykyt  (08.07.18 15:23:19)
Hiltonda oynanıyour.

  • erty_ksk  (08.07.18 15:58:38)
Evet öyle maalesef :/ Hilton'u ben de bilmiyordum yalnız o bir ümit olabilir :) bir de şimdi aklıma geldi İzmir Atatürk lisesi de vardı, dışarıdan gelenlere kapatmadilarsa.

  • dafaisss  (08.07.18 16:24:29)
Hilton'da oynamıştık geçen sene. Masa, raketler filan baya kaliteliydi. 20 TL'ydi saatlik ücreti.

  • captainimsi  (08.07.18 18:03:35)