[]

Kedi

Merhaba arkadaşlar. Biz kedi sahiplendik 3-4 ay önce falan. Evde dört kişiyiz hepimizde ilgileniyoruz kediyle. Ben son iki aydır evdeydim kedi bana çok alıştı sürekli yanımda yatıyor nereye gidersem peşime geliyor. Şimdi sorum şu ben haftaya evden ayrılacağım bir aylığına, acaba bu durum kediyi üzer mi ? Bana karşı tavır falan takınır mı ben geldikten sonra ?
 
Her kedi özeldir yani kediden kediye değişir tabi, ama diğer üç kişi senin yokluğunda ilgilendiği sürece çok sallamaz diye düşünüyorum. Yalnız bıraksaydın dünyayı zindan edebilirdi. En fazla bir iki gün seni arar sonra diğerlerine alışır. Döndüğünde diğerlerinden birinin yanında yatarken bulursun, şimdiki gibi olmaz aranız. Ama atar gider de yapmaz.


  • pati  (08.07.18 08:25:34) 
Kuyruguna bile takmaz bu olayı.


  • paudi  (08.07.18 17:15:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.