İphone sorunu ve tamir yeri sorusu

Selam. Benim aslan parçası 8 aylık 6s. Ama şarjı 2-3 saat gidiyor. Çok ısınıyor. Hatta ısındığından rengini falan düşürüyor. Günde 4 kere şarj ediyorum.

Bu sorunlarla aradım apple ı. Dedim steve bu ne aq. Şaka. Teknik hanım efendi testler yaptı. Dedi evet bi sorun var. Ya dedi telefonu sıfırlayalım. Bakalım bi uygulama falan mı buna yol açıyo. Olmadı pilini değiştiririz. Ya da direk götür dedi apple a. Ben de direk götürücem. Geçiş dönemi bana göre değil.

İki apple var istanbulda. Yer bulmak da zormuş. Akasya bana yakın. İlla burdan yer mi kovalayayım. Yoksa apple ramdevu alda kyk servis falan da çıkıyor. Onlara da götüreyim mi. Ne kadar sürer işlemler. Ne kadar telefonsuz kalırım. Garantili telefon.

Genius Bar randevusu alırsan telefonsuz kalmazsın, orada değiştirirler. Servise verirsen 2-3 hafta kadar sürüyor. Aynı telefon, aynı yaşta, aynı olay. Sıfırını verdiler. Panik hatası mı neymiş.

  • Lim5  (07.07.18 20:55:24)
Akasyada genius bar randevusunda pil değişimine karar verildi benim 6s in.Salı bıraktım perşembe aldım telefonu.3-4 saatte pil değişimi eskidendi(5s ten biliyorum)

  • arenas  (07.07.18 21:17:30)