2000 TL Bütçeye Akıllı Telefon

Artık iPhone'a para vermek istemiyorum. Android ile de ciddi münasebetim olmuştu. Özetle 2000 TL bütçeye şöyle beni birkaç sene götürecek güzel bir telefon arıyorum. Özellikle kullanıp memnun kaldığınız varsa müteşekkir olurum.

Şimdiden teşekkürler.

huawei p20 lite

  • tamamhosdiyonda  (06.07.18 19:04:44)
P20'den çok Mate 10 Lite öneririm. 400 lira daha ucuz Mate ancak teknoloji sayfalarında bile P20'den çok bunu öneriyorlar. İkisi arasında kalıp 1800 TL'ye Mate 10 Lite aldım ve çok memnunum. Özellikle şunu da belirteyim, önceki telefonum 7 Plus'tı.

  • captainimsi  (06.07.18 19:48:15)
Abi 2000 tl verip Çinli telefonun kırpılmış Lite versiyonunu öneriyorsunuz kendimden geçiyorum ya. Alma kardeşim Lite falan. Flagship modeline sözüm yok ama Huawei Lite modelleri çok da iyi değildir.

Bu paraya XZ1, Nokia 8, Asus Zenfone 5 falan geliyor. İlle de Çin pazarı lazımsa Xiaomi Mi Note 3 gibi bir cihaz düşünün. İlle Huawei olacaksa da Honor 10 gelecek yakında onu bekle.

Biraz yüksletirsen de Samsung Galaxy Note FE alabilirsin.
  • bos gezenin bos ustasi  (06.07.18 23:28:44)
Mi6

  • karabela  (07.07.18 14:47:21)
Xiaominin mi note 3 dışında diğer telefonlarında 6 gb ram ve 16 mp ön kamera yok.Şuan en iyisi bu hocam.Gidip istediğiniz modellerle karşılaştırın xiaominin en iyisi bu

  • smokee  (10.07.18 21:11:53 ~ 21:12:33)