ev icin internet

fiber olmayan yerde hem istanbul hem bursa icin en iyi adsl internet paketleri fiyat performans olarak nedir? ne tavsiye edersiniz?

inanilmaz hizli olmak zorunda degil 8-16mbps uygundur ama söylenen hizda olmasi tercihimdir. ve insani keriz yerine koymayan bir saglayici olursa cok sevinirim.

tenkyu

konu altyapıyla alakalı ve bu ülkede altyapıyı türk telekom sağlıyor genelde. eğer ttnet ten düzgün hizmet alabiliyorsanız aşağıdakilerden de alırsınız:

bunların hepsi akn'siz ve taahhütsüz paketlerdir.

netspeed adsl 16 mbite kadar sınırsız 44 tl
turk.net vdsl 35 mbit 65 tl (isterseniz 1 aylık indirim kodu verebilirim)
millenicom 100 mbite kadar 70 tl
  • ozdek  (06.07.18 11:51:38)