Babayla tatile gitmelik yer

Baba kisisiyle tatile gidecegiz basbasa ancak kendisi butun secenekleri bana bıraktığı icin ziyadesiyle kararsizim bunun en büyük nedeni babamin biraz memnuniyetsiz bir insan olmasıdır,bildigim sey kendisi ne cok kalabalık ne de cok sakin bir yer ister, aklimda kaş var sistemini bildigim bir yer ama 65 yasindaki birisiyle yaklasik bir hafta yapabilir miyim bilemedim onun disinda aradigim yer kaş gibi butik oteller olsun kahvalti dahil, denizi temiz ve denize gitmek cok sorunlu olmasin cok kalabalik olmasa da en azindan atm cay bahcesi vs gibi yerler olsun, aksam yemegi de cok pahali olmayacak neresi var acaba kendisine arkadaslari alanya demis ancak en son kendisi oraya 15 yil once gitti simdiki yogun goc ve betonlasmadan haberi yok, uzun yazdim onerilerinizi bekliyorum tesekkurler. Kalkan? Akyaka? Marmaris ve beldeleri? Fethiye ve beldeleri? Kemer ve beldeleri?

ziyadesiyle yunan adaları diyorum. Sakız adası Emporios Koyu kafa dinlemelik bir yerdir.65 yaş gençleşir orda.

  • dokuzeylul  (06.07.18 11:09:18)
Bence kaş doğru tercih. Betonlaşmadan rahatsız olsa da kaşın hala güzel koyları, ormanlık alanları var. Birlikte tekne turuna katılırsınız, severse ve sağlık engeli yoksa dalış deneyebilirsiniz. Sıkılmazsınız bence o da memnun kalır.

  • megalomaniac  (06.07.18 11:11:00)
soruda bahsedilen baba benim de babam olduğu için, adrasan ve çıralı'yı öneriyorum.

  • beyteper canavari  (06.07.18 13:18:55)