Ofise götürmelik yemek tavsiyesi

Akmayan kokmayan besleyici (ve yaparken tava gerektirmeyen) her türlü
sıcak/soğuk tavsiyelerinize açığım

Normal yemeğini yapıp kaba koyacaksın, gittiğin yerde mikrodalgada ısıtıp yiyeceksin bu kadar. Mutfak varsa mikrodalga da vardır diye umuyorum.

  • bos gezenin bos ustasi  (05.07.18 00:43:49)
normal yemek değil kolay hazırlanabilen pratik şeyler olması lazım,
patates haşlama, makarna, yoğurt yemekten bıktım
mikrodalga yok malesef sadece kaynar su alabiliyorum mutfaktan
  • kuşekağıt34  (05.07.18 01:20:33)
iyi bir saklama kabın varsa, her türlü yemek olur.

taze fasulye, brokoli ve sebze haşlamaları, tavuk haşlama,pilav makarna,her türlü sebze bunlar kokmaz.

balık ve benzeri şeyler genelde kokar :) et bile yiyebilirsin.
  • buiret  (05.07.18 02:17:15)
pesto soslu yoğurtlu semizotu getirdim ben bugün öğle yemeği için.

  • dedim ben sana  (05.07.18 12:17:32)
sizinti yapmayan kabin oldugu muddetce herseyi goturursun. Ofise bos bir kap birak. Yemekten yarim saat once kaynar su koyarsin bos kaba, yemegini de kabiyla beraber sicak suyun icine otuttursun, sicak olmasa bile yenecek kivama gelir.

Tupperware sekerpare diye kaplari var. Ben onu kullaniyorum.
  • earthsea  (05.07.18 20:18:41)