[]

Skyscanner'da yeşil çizgi gösterimi (en ucuz bilet) nasıl bulunuyor?

Merhabalar

Mesela mobil uygulamasında, bazı tarihlerin altında yeşil noktalar var. Bunlar en ucuz fiyat oluyormuş ama o yeşil çizgibin üstündeki fiyatlar olmuyor o gün.

Nedir bu yeşil çizginin anlamı? Veya belirli tarih aralığıdaki en uzun uçuşu nasıl bulabilirim?

 
mobilde takvim ve çizelge seçenekleri var, çizelgeyi seçerseniz fiyat farkını daha kolay görebilirsiniz.


  • asisamus  (04.07.18 23:12:09) 
O yesil noktalr anlik guncellenmiyor hele ki cok populer bi destinasyon degilse.

Gidilecek tarih araligindaki tum kombinasyonlara bakmakta fayda var.
  • brkylmz  (04.07.18 23:34:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.