Türkiye ligi şampiyonluğu uzun vadeli bahis

Merhaba. Kenarda 5 bin tl duruyor. Bu yaz tatil fırsatım yok, gelecek seneye harcamalık 4 orandan fenerbahçe şampiyonluğu düşünüyorum. Takım tutmuyorum; partizanca yaklaşmadan soruyorum o yüzden.

Cocu’nun yorumları oldukça modern ve mantıklı geldi ve Koç faktörü. 7-8 ayda 15 bin tl para kar. Giderse ağlamam. Fikrinizi alabilir miyim?

En nihayetinde Türkiyeyi tanımayan bir hoca ve karşısındaki rakipleri Fatih Terim ve Şenol Güneş gibi ağır toplar. O yüzden bence bu riske değmez, o parayı olduğu gibi dolara çevirip ligin ilk yarısı bittiğinde komple daha favori takıma basmak daha mantıklı geçtiğimiz senenin ilk yarısı sonrasında Galatasaray ın oranı 2 civarındaydı mesela Fatih Terim gelmesine rağmen.

World cup başlamadan önce Almanya için çeyrek final yarı final filan gözü kapalı görülüyordu mesela ama adamlar gruptan çıkamadı hatta güney Korenin ardından 4.oldular. O yüzden futbol gelecek işi değildir, o anki performanslara göre yatırım en doğrusudur.
  • siyah giyen adam  (04.07.18 02:52:41)
Ben de yapma derim. Madem gitse üzülmeyeceğin bir para daha kısa vadeli ve daha olası bir şeye oyna. Dünya kupası maçlarından bir şey.

  • senolll  (04.07.18 04:33:41)
wimbledon'ı federer kazanır'a bas. 15 temmuzda para hesabında.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (04.07.18 09:31:14)
dünya kupası kim kazanır bahislerinde bile en az oran 3.25 ile brezilya'da, hatta fransa ve ingiltere 4.75. hatta ve hatta olay mantıklı çıkarım ise hırvatistan'ın dünya kupasını alma ihtimali fener'in seneye şampiyon olma ihtimalinden daha yüksek bence, onun oranı da 6.

cocu'nun yorumu ya da ali koç'un kendisi şampiyon yapmaya yetmiyor, takım lazım, daha takım bile kurulmadı. oranı 10 olsa belki alınır o risk ama 4 için değmez.
  • Bruce  (04.07.18 09:38:44 ~ 09:40:07)
türkiye liginde en son yabancı hocayla şampiyonluğu zico yaşamıştı, sene 2007'ydi.

ondan sonra ne yabancı teknik direktörler geldi geçti takımlara ama hiçbiri şampiyon olamadı.

türkiye dinamikleri yabancı hocalara farklı geliyor, hem de ilk senesi olacak cocu'nun. bence şampiyonluk şansı %10.
  • contavolta  (04.07.18 10:04:53 ~ 10:05:13)
ali koç kendisi bile ben şampiyonluk vadetmiyorum dedi. bence bu bahse girilmez.

  • teritori  (04.07.18 10:22:47)