Alıp çok az kullandığınız şeyler var mı? Varsa neler, değerleri nedir?

Bazen farkediyorum insanlar çok gereksiz şeyler alıyor, bi daha hiç kullanmayıp atıyor bi kenara.

Sizde de böyle şeyler var mı?

Araba olur, televizyon olur, suluk olur. Olur da olur kısacası.

Ipad, neden aldığımı 4 sene oldu hala anlayamıyorum.

  • prezarlatif  (03.07.18 16:10:00)
kulaklık.

  • mikahakkinen  (03.07.18 16:14:56)
Ukulele
Xbox 360
Sulu boya seti
Kaykay

Say say bitmez. Hepsi anlık hevesler.
  • kablelvuku  (03.07.18 16:16:08)
Raket ve tenis topları. Sadece 1 ay kullandım onda da kursa gittiğimden. Sonrasinda zaman mekan ve benim uygunsuzluğumdan kaldı kenarda.

  • Amaranta ursula  (03.07.18 16:16:24)
Sadece giysi ve ayakkabida oluyor bende bu durum.bi hevesle alip sonradan oha bunun onu cok acik, nerede giyicem ben bunu veya hangi kafayla almisim hic benim tarzima gore degil diye giymedigim elbiseler,bluzlar mevcut maalesef.alip giymedigim 4-5 tane topuklu ayakkabi var, halbuki hayatimda sadece 2 defa topuklu ayakkabi giydim, nasil bi gazla almissam bilemiyorum. etiketleri bile ustunde duruyor :(

  • astrid  (03.07.18 16:24:48 ~ 16:25:37)
İp. Bildiğin ip atlamak için ip aldım ama bir kere bile kullanmadım.

  • dissendium  (03.07.18 16:30:38)
takı. kolye, yüzük, bileklik her gittiğim yerden alırım ama ilk hevesle birkaç kez kullandıktan sonra unutuyorum takmayı.

  • naksidil  (03.07.18 16:31:18)
dumbell seti

  • essoist  (03.07.18 16:41:55)
Kati meyve sikacagi
65+10lt deuter dagci cantasi
35lt trekking cantasi
Kaz tuyu uyku tulumu
Celik termos
Goretex tozluk
Mikro dalga firin
Kisa kollu Columbia gomlek (rengi hicbir seyle gitmiyor)
Yagli boya resim malzemeleri.
Zara'dan aldigim gay pantolonlari
Beyaz tisort/sweetler
Dagci kaski
  • stavro  (03.07.18 16:42:08)
Tamir için alet edevat çok alıyorum. Zaten elimde olan birşeyin daha kalitelisi ya da daha büyük bir takımı diye alıp hiç kullanmadığım çok vardır. 2 takım lokma setim vardı, 1 takım daha yeni aldım, izeltaş indirime girmiş alayım lan dedim.
Duvar boyama makinesi, 1 kere kullandım sadece. Aldıktan sonra defalarca duvar boyadım ama bu aleti kullanmak istemiyorum, ortalık berbat oluyor.
Hızar aldım. Büyükşehirde yaşayan köye kasabaya gitmeyen bir insan niye hızar alırki.
Hayatımda hiç motorum olmadığı, hatta motor kullanmayı bile bilmememe rağmen motorcular için özel kot pantolonlardan aldım hiç giymedim.
  • battal gemalmaz  (03.07.18 17:08:58)
alıp da doğru düzgün sergileyemediğim aksiyon figürlerim, biblolarım, prop'larım, süvenirlerim var. zaten kullanılacak bir şey değiller de, alım amaçlarına uyduramadığım için sayılırlar bence. yerim yokken bu kadar çok almam gereksiz, eved.

  • Bruce  (03.07.18 17:22:12)
Aksiyon kamerası.
aksiyona giremediğimiz için bir numarasını göremedik.

  • rockdriller  (03.07.18 17:23:07)
yılda en fazla 5 kez giyerim. 20’ye yakın takım elbise almışım

  • clever  (03.07.18 17:39:56)
printer. 6 ay oldu daha 1 kere kullandım, o da ilk aldığım gün denemek için. niye aldım hala bilmiyorum. belki bir gün lazım olur.

kulak içi kulaklık: iphone'un kulaklığını kullanıyorum, bu hala kutusunda duruyor. rengine uyuz oldum, değiştirmedim de kaldı öyle.

katı meyve sıkacağı: bu zaten herkesin düştüğü bir hata. aldığım güne lanet olsun.

bansuri: hindistan'dan online aldım, ses çıkarmak dışında çalamadım. bozuk lan bu diyip attım bir kenara en sonunda.
  • sir gawain  (03.07.18 17:47:01 ~ 17:48:36)
Eşya değil gerçi ama spor salonu üyeliği. Dolayısıyla salonda giyerim diye aldığım giysiler.

  • auroraaurora  (03.07.18 17:49:26)
gitar icin Pratik yapma aleti.
boks eldiveni

  • jimicik  (03.07.18 18:07:32)
Tost makinesi; sebze tostu yaparım diye almıştım ilk denememde her yere suları aktı sonra paketleyip kaldırdım bir kenara lazım olur diye tutuyorum öyle.

  • neferkitty  (03.07.18 18:13:05)
playstation ve fritöz

  • gazozailacatmauzmani  (03.07.18 18:15:43)
Alıp da kullanmadığım birşey yok (meyve sıkacağı dahil), kullanmazsam satıyorum zaten. Siz de satın ya da ihtiyacı olana verin, niye tutuyorsunuz ki?

  • Tutkun  (03.07.18 18:35:07)
2012 senesinde yurt dışından sıfır 57 beden look 566 (bisiklet) almıştım, hala evin bodrumunda duruyor. satmaya da binmeye de kıyamıyorum. 2 3 sene önce tenis raketi aldım, daha siftahı yok. bilardo masası almıştım, 2 3 kere kullandım 1 2 ay önce satamadığım için kırıp attım. daha çok var.

  • Tears of Devil  (03.07.18 21:54:04)
Keman.

  • pike  (04.07.18 00:07:35)