Enflasyon %15 geldi, ne diyorsunuz?

Sb

inşallah maaş zammıma da yansır bu oran önümüzdeki sene diyorum
ne diyeceğim
bencil düşüneceğim ben de. herkes öyle yapıyor neticede.
  • interview with the vampire  (03.07.18 10:56:38 ~ 10:56:53)
daha dur yeni başlıyoruz. bunlar daha hiç bişey.

bak dün 3 liraya patates bulunca çuvalla alıp stoklama yöntemine girdik, soğan kuru düşüşe geçtiğinde aynısını onun için de yapacağım.
  • killerbee  (03.07.18 11:07:37)
Gerçeğinden çok daha az açıklandığını düşünüyorum. Yılbaşlarında yapılan enflasyon oranındaki maaş zamları da sayı büyüdü diye mutlu ediyor ama alım gücü yine düşecek.

  • desdenova34  (03.07.18 12:05:34)
Yalan diyorum. Gerçek enflasyon %35lerde.

  • talasas  (03.07.18 13:33:16)
normalde çok daha fazla bence ama yılda %7.5 gibi bir zam alıyorum o çok acı verici olacak.

  • nhk ni youkosu  (03.07.18 13:40:09)
Normalde yaz aylarinda meyve sebzelerin bollasmasiyla enflasyon daha dusuk gelir. Bu sefer aksine gida da yukseltti orani. Gectigimiz donemdeki dolar artisinin acisi yeni cikmaya basliyor. Moralinizi bozmak istemem ancak onumuzdeki donemler de enflasyon acisindan iyi gozukmuyor.

  • dunal  (03.07.18 16:43:40 ~ 16:44:21)
Reel enflasyon degil.

  • stavro  (03.07.18 16:52:14)
kredi kartı faizlerinde de artış var. faizler bu kadar yükselmişken enflasyonun %15 olduğuna inanmak salaklık gerektirir. Bu millet böyle şeyleri hakediyor. Elinizden geldiğince hazırlayın kendinizi.. Belki bugün, belki yarın, belki 1 sene sonra. Ama mutlaka o patlama yaşanacak..

  • silah taciri  (03.07.18 17:10:43 ~ 17:11:10)