[]

antivirüs programı önerisi

bilgisayarı yormayacak, görevini hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapacak bir antivirüs programı arıyorum? ne önerirsiniz?
 
norton, kaspersky ve diğer hepsini kullandım

sistemi kasmayacak, yormayacak, fanları fır fır çevirmeyecek bir antivirüs ben bulamadım.
  • killerbee  (02.07.18 11:25:32) 
d. hiçbiri. Windows Defender yetiyor.


  • kobuzchu kiz  (02.07.18 11:26:33) 
evet d: ben de osx'e geçtim virüs programlarını hayatımdan çıkardım. biraz daha fazla arşivleme yapıyorum onun yerine.(otomatik yedekleme, büyük dataları usb hdd de muhafaza etme gibi.)


  • killerbee  (02.07.18 11:28:42) 
yıllardır Eset nod32 kullanıyorum yormuyor.


  • kararsızataletfilozofu  (03.07.18 02:02:41) 
Avira Antivir


  • ananiyimioguz  (03.07.18 02:14:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.