tchibo'nun filtre kahvelerini beğenenler var mı?

french press'te içmek için buradan filtre kahve almayı düşünüyorum. görüş ve önerilerinizi almak istiyorum.

Guatemala grande aliyorum genelde.yumusak icimli seviyosan tavsiye ederim.

  • astrid  (02.07.18 02:22:06)
gazı kaçmış kola gibi :/ ben pek beğenemedim. artık bilindik markalar yerine yakında bir yerde kendi kahvesini kavuran mekan varsa oradan alıyorum, yoksa internetten satış yapan kahvecilerden alıyorum(küçük işletmelerden)

  • MtKrt  (02.07.18 02:22:59 ~ 02:50:56)
Mavi filli olan güzel

  • bir ileti paylastim  (02.07.18 02:50:00)
2011 de çok güzeldi git gide bozmaya başladı, en çok sevdiğim guatemala grande bile eskiye nazaran oldukça kötüleşti, bariz olarak kalite düşüşü var.

  • killerbee  (02.07.18 04:34:41)
daha kaliteli çekirdekler var tabi ki ama şu anda piyasadaki en iyi fiyat/kalite oranına sahip bence. düzenli olarak alıyorum, şimdiye kadar da ne kadar tırt bir kahveymiş demedim.

  • re noreno  (02.07.18 10:23:24)
starbuck ın çekirdeklerinden sonra tchibolar bana hep ekşi ve az aromalı geldi. bir türlü alışamadım. starbuck ın çekirdekleri çok kaliteli sanırım. ben 1 lt lik termos press(paslanmaz çelik) ve delonghi çekirdek öğütücü kullanıyorum. vazgeçememm : ) çok datlı oluyor. cam press almanızı önermem benim aldıklarım hep kırıldı. siz kırmasanız bile ailenizle yaşıyorsanız biri yıkarken kırıyor.

  • tukenmez adam  (02.07.18 11:50:45)
Ben hep "Feine Milde" hafif olanindan aliyorum ama sut koymayi seviyosan daha koyularina bakabilirsin.

  • superfluid  (02.07.18 12:22:10)
davidoff kahveleri güzel. normalden iki kat fazla fiyat çekmişler ama indirim zamanını takip edip yarı fiyatına alabilrsiniz

  • yemrem  (02.07.18 12:29:51)