Mücadele gücü

Yapmam gereken seyler var ama stres nedeniyle yerimden kalkamaz oldum.
Elim kolum kilitlenmis gibiyim, bu durumdan kurtulan var mi,mucadele enerjisini yeniden kazanan ?

her iki durumda da yapman gerekenlerle yüzleşeceksin. onunla korkup sinerek mi kalkıp mücadele ederek mi yüzleşeceğini seçmen gerek

  • rakicandir  (01.07.18 22:04:33)
Ne kadar ertelersen o kadar zorlaşır. İşe başla gerisi gelecek.

  • ovungec zeus  (01.07.18 22:37:35)
Yazar arkadaşlara katılıyorum. Sizi zorlayan her şey sınavdır üstüne gidin. Kendinizi yapacağınıza inandırın.

Ben aşağıdan bakarak dağın ne kadar büyük olduğuna değil de patika yollara bakarak onu nasıl çıkacağıma odakladığımda başarılı oldum. Bu yöntem stresi ve odaklanma problemini yenmenizde yardımdı olur.
  • mabesa  (01.07.18 23:40:56)
Tesekkür ederim arkadaslar... basarisizlik korkusu elimi ayagimi bagliyor. Universite sinavi oncesi de boyle olmustum. Sanki savasma kac gibi.. bir de nereden baslayacagimi bilmemem sorun..

  • chezsoi  (02.07.18 19:45:26)
Yol haritasi cizememem :\

  • chezsoi  (02.07.18 19:45:42)