[]

tenis turnuvası

tenis turnuvalarına katılmak için ne yapmak gerekiyor? bunların daha basitlerine nasıl katılınır, wimbledon'a nasıl katılınır? şimdi ben gitsem elemelere veya her ne varsa wimdledon'a girebilir miyim?
 
onlara giremesiniz de istanbulda amatorlere yonelik tenis kluplerinin duzenledikleri var. 2. ya da 3. turda elenirsiniz isinizi gorur bence. yok en az 4 e cıkarım diyorsanız gelin kapısalım :P
i-kort.ttf.org.tr

  • imnotsureabout  (01.07.18 17:34:22) 
wimbledon'a neden giremem? daha hayatımda tenis raketi tutmadım da prosedür gereği sanırım. engel ne? nasıl bir yoldan geçmek gerek?


  • nick bulamadim  (01.07.18 17:37:05 ~ 17:46:02) 
Ne prosedürü? Yetenekkiyseniz klupler havada kapar sizi, bir bakmışın wimbledon. 100 metreyi 9 saniyede koşan var da biz mi turnuvaya sokmuyoruz?


  • topkapiaksaray  (01.07.18 22:28:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.