[]

Iphone Usb bellek veya harici disk bağlantısı hk

Merhaba.

Önümüzdeki hafta internetle alakası olmayan bir yerde bulunacağım. Tabletim veya taşınabilir bilgisayarım yok. Sadece 7+ telefona sahibim.

Şimdi ben bu süre zarfında okumalık kitap götüreceğim ama full kitap da bir yere kadar gider. Ben istiyorum ki dizileri filmleri indireyim bir aygıta, onu telefondan açıp izleyeyim. Usb bellek de olur harici disk de olur: bunları bağlamanın bir yolu var mı telefona bağlayıp filmleri izleyebilir miyim?

 
sandisk’in lightning girilşli usb bellekleri var.


  • passion rules the game  (30.06.18 18:54:57) 
iphone için özel usb tarzı şeyler var ama onu alacağınıza ucuza bir 2.el laptop almak çok daha ucuza gelir bence. çok pahalı onlar çünkü.


  • neverlose  (30.06.18 23:15:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.