[]

Kartal İhsan Zakiroğlu Ortaokulu'na ulaşım

Bir arkadaşımın YKS'ye gireceği okul burası çıkmış. Metrobüs ile bu ortaokula nasıl ulaşım sağlayabiliriz arkadaşlar?
 
oraya metrobüs yoktu en son. metroyla, kartal durağında inin yukarı köprüye çıkıp samandıra, yakacık, sultanbeyliye giden herhangi bir araç işinizi görecektir. kartal caddesinden gidiyor bahsettiğim araçlar. diğer yoldan toplu taşıma yok.


  • blue eyes white dragon  (29.06.18 19:52:24) 
Cevap için teşekkür ederim hocam tahminen kaç dakika sürer metrodan okula gitmek?


  • sivil admin  (29.06.18 19:56:01) 
google haritalardaki konum doğru olduğunu kabul edersem 10 dk sürmez. haritadan bile 3 km uzakta değil görünüyor. araç sık sık geçen bir konum zaten kartal köprüsü o güzergaha. köprüden minibüsle ineceği son duraktan fazla yürür minibüsten indikten sonra :)


  • blue eyes white dragon  (29.06.18 20:14:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.