[]

Cannes Film Festivali filmlerini nereden izleyebilirim?

i.hizliresim.com
Burda listesi de yapılmış, yüksek puanlılardan başlayarak izlemek istiyorum ancak internette bunun izleneyebileceği bir kaynak (ücretli/ücretsiz vs) göremedim. 
Henüz izleyemezsin çünkü büyük kısmı belki hepsi hâlâ vizyonda. Bir aya kadar başlar internete düşmeye.


  • i was made for you  (29.06.18 20:07:45) 
yüzde 70'i filmekimi'e gelir, oradan izlenir. sonra da bu yüzde 70'in büyük bir kısmı yıl boyu yavaş yavaş vizyona girer. bazıları torrente düştü tabii. ahlat ağacı vizyonda, burning de torrente düştü. burning, tüm zamanların en yüksek puan rekorunu aldı attığınız puan cetvelinde.


  • parcaliham  (29.06.18 20:42:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.