PS3 sahipleri.. neler oluyor dun ve bugun bilen var mi? (duzeltilmis, tesekkurler)

dun 2 kere ps3'um kilitlendi, reset atmak zorunda kaldim.
dunden beri psn networke giremiyorum ve 8001050F mesaji aliyorum.

nedir bu hata mesaji diye baktim ki ne goreyim, yuzlerce insan su an bunu yasamaktaymis.
www.gamespot.com

aletlerin tarihleri 1999 yilina donmus (benimki 2000e donmus)
pek cok theme corrupt olmus.

icinizde var mi neler olup bittigini bilen, gecici bir sey midir yoksa zamaninda ortaligi kasip kavuran cih virusu tarzi bisey bu sefer ps3 leri mi vurdu? sony acikla olm biseyler, evde coluk cocuk ac, trophy bekliyor!

dun baslamis sanirim sorun... saveler ve trophyler gitmiş diyorlar. sony 24 saat içinde onaracağız demiş. geçmiş olsun size de.

  • levrek  (01.03.10 23:14:02)
iyi de saveler zaten bizim makinedeydi.
trophy ler gittiyse alacaklari olsun.

24 saat de doldu aslen, millet 28inde yasadi bu sorunu. ben bugun yasadim.
oeehh

hm resmi sitede de aciklamislar durumu ve nedenini sanirsam
blog.us.playstation.com
  • la traviata  (01.03.10 23:16:38 ~ 23:19:52)
benim bilgim bu yönde;

www.oyungezer.com.tr!-201003012283/

edit: tum adresi kabul etmedi.. hepsini kopyalayıp, adres çubuğuna yapıştırırsanız, ilgili habere ulaşırsınız. olmadı, oyungezerin ana sayfasında zaten şu an haber.
  • levrek  (01.03.10 23:19:36 ~ 23:20:55)
evet okudum sizin linki de.
24 saat icinde cozecegiz diyorlar da,
internete baglanamayacaksa aletler, nasil yayinladiklari update veya firmware i kuracak insanlar, internet cafelere falan gidip download edip usb ile mi?

hayir, simdi pc'ciler cikacak ps3 soyle ps3 boyle diye baslayacaklar yine : ) ona yandim.
  • la traviata  (01.03.10 23:24:55)
bosver ps3te fpslerde autoaim, autoheal ve target var delikanliyi bozar bunlar. hem ps3 unde bozulmus yol yakinken pcye don.

  • erich  (01.03.10 23:31:52)
almiyim tesekkurler.
henuz bozuldu diyemeyiz, ilk problemde yikilmayiz : )

  • la traviata  (01.03.10 23:43:21)