Eşyalı evi komple boyama

160 metrekare eşyalı evi tavan falan dahil kaç liraya boyanır? Aldığım fiyatlar 3 gün'e 1200 lira. Bana Mantıksız geldi 3 günde apartman boyanır heralde sizce normal mi?

ücret hakkında yorum yapamıyorum ama 3 gün kısa bile denilebilir.

  • nodrap  (28.06.18 17:30:51)
dostum nerden başlasam bilemiyorum. yani bişey diyorsun tamam iyi güzel ama detayların hiç birini görmüyorsun.

1 1200 lira vereceksin, ne boya kullanacak, boya ondan mı senden mi? markası ne, fiyatı ne kadar?

2 160 metre kare değil 50 metre kare de olsa, adam gelip gördü mü, bu zamanı sana görerek mi verdi?

3 eşyalı diyorsun, belki tıkışık bir evdir, eşyalar oradan oraya çekilicek boyanırken.

4 adam kaç kat boya atacak?

yani bunları sen ve biz bilmedikten sonra hiç bişey diyemeyiz.

boyanın ucuzuna kaçmak akıl karı değil, boyacının ucuzuna kaçmak hiç akıl karı değil. belki bunun dışında iç kapılar da boyanacak.

yani sen zamanı geç, bu detayların üzerinde dur ve temiz iş yapan bir insanla çalış bence. günlerce yerden oradan buradan boya temizlemeye uğraştıktan sonra, evdeki eşyaların anasını ağlattıktan sonra hiç boyatma daha iyi. başımıza geldi oradan biliyorum az çok.

ayrıca 3 günde apartmanı anca fotoşopda boyarsın.
  • killerbee  (28.06.18 17:33:48 ~ 17:42:27)
canım sen bir oda boya önce, sonra tekrar düşün :)

  • sbryldrm  (28.06.18 18:02:32)
1200 ucuz vermiş.
3 gün makul.

  • kuşekağıt34  (28.06.18 18:08:56)
1200 tl iyi fiyat (eğer boya kötü değilse). 115 m2 evi 3 kişi 2 günde zar zor bitirdiler ve 1500 tl verdim 2 ay önce.

  • awlmi  (28.06.18 18:11:48)
Tahmin ediyorum ki boya hariç, sadece işçilik 1200 dür.

Çünkü o ölçüde bir eve en az 2 kova duvar, 2 kova da tavan gider. Onlarda ortalama marka alsan 500'ü geçer.

2+1 ufacık evleri bile 700-800 boyuyolar, 1200 sadece işçilik için bile olsa normal bir rakam.

Ustalar referanslı ise yaptırın.
  • John Bloor  (28.06.18 18:20:16)
müdür 3 gün için 1200 çok değil, tek usta çalışacaksa 3 gün normal 2 veya daha fazla aynı anda başlarsa 1 günde de biter ama evin içine sıçarlar. 2 günde bitirebilse hızlı çalışmış denebilir. 1200 lira normal fiyat.

  • guneyk  (28.06.18 18:37:41)
@killerbee Haklısın hocam şimdi farklı ustalardan fiyat aldım evi gördüler zamanı öyle söylediler.Boyayı ben aldım. Başka neye dikkat etmem gerekir.

  • myopati multi minicore  (29.06.18 09:20:36)
sakın sakın parayı peşin verme. işe başlamadan önce 1/3 ver. 2 gün sonra 1/3 ver. iş bitsin her yere bak beğenmediğin yer olursa düzelttir ve son kalan 1/3 ü ver. eğer parayı peşin verirsen sonu pek iyi olmayabilir.

  • kraldan cok kralci  (29.06.18 09:26:03)
Boya badana işi için Ankara, İstanbul, İzmir veya Konya’da iş yaptıracaksanız 700TL’sına boya badana yapıyorlar. www.decofixdekorasyon.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  • anterlin  (01.03.20 00:25:27)