Tayip 5 vakit namaz kiliyor mu?

SB

sanmiyorum. ama kiliyor da olabilir. simdi kilmiyor falan derim dava acarlar. allam cok korkuyom.

  • pgup  (28.06.18 11:52:43)
kılmaya çalışıyordur da yoğunluktan vakitleri kaçırıyordur illa ki.

  • tabirimekruh  (28.06.18 11:56:58)
tabi ki hayır. kaldı ki iş 5 vakit namazla da bitmiyor.. Allah'a karşı yükümlülükler varken kullara karşı da yükümlülükler var ;)

  • silah taciri  (28.06.18 11:57:30)
Tayyip kılıyor

  • KaraSakall  (28.06.18 12:04:26)
Namazını kıldığı için, muhalefet yanlıları ise her daim aşağıladığı, küfrettiği için 9 kez şampiyon oldu. geçen yazdım yine yazayım. Afrikalı bile ona dua ediyor. Makbul dua alan kaybetmez. Ona Muhtar bile olamaz diyenlerin şimdi adları bile duyulmuyor. İşi bilen siyasetçi, bu topraklarda miting yapmasa sadece ve sadece makarna ve kömür dağıtsa bile kazanır.
Sevilmese de bunu kabullenmek lazım.

  • 1adam  (28.06.18 12:09:48 ~ 12:10:54)
Cebinde 99'luk tespih taşıyor, milli görüşten gelip de 5 vakit kılmaması çok zor.

  • John Bloor  (28.06.18 12:10:21)
kılmasa bile günah yazılmaz diye düşünüyorum.
akp düzce vekilli olan fevai arslan asrın liderimiz için "allah'ın bütün vasıflarını üzerinde toplayan bir lider var." dedi. mitinglerde ezan geç okununca cami imamını çağırıp azarlamışlığı var.

  • seyduna6687  (28.06.18 12:19:41)
Çok önemli mi ? Çünkü kendisni bir "din alimi" olarak görüyorlar.

"Dindar bir toplumu ancak din adına, din alimleri kandırabilirdi ve öyle de oldu."
  • kablelvuku  (28.06.18 12:29:41)
Toplantılar, brifingler, yolculuklar vs. derken 5'te 5 zor bence biraz. Müslümanlığının da göstermelik olduğunu düşünüyorum. Allah diyen ötekileri de gördük (bkz: Egemen Bağış)

Biri de dualarla yaşıyor demiş, biz de dua ediyoruz merak etme (:
  • chicha  (28.06.18 12:32:54)
Kılıyordur kaçırmadan.

  • ssiradanbirigibi  (28.06.18 12:46:21)
Kesinlikle hiç aksatmadan kıldığını düşünüyorum.

  • battal gemalmaz  (28.06.18 12:47:06)
çok büyük ihtimalle kılıyordur.

bazı makamlar için namaz kılmak bir ibadetten öte bir kendini ifade tarzına dönüştü. toplantılarda görüşmelerde falan bazı insanlar sürekli namaz kıldığını belirtmeye çalışıyor. en azından "kaçırdık, akşama kaza edelim" falan diyorlar.

e kendisinin isteyip bekletemeyeceği bir şey yok, muhtemelen ara verdirip kılıyordur. hem arada kafa dinler.

yoksa mesela kendisinin söylenen hastalıklarını taşıyan birinin (doğruysa) oruç tutması da mümkün değil. şakası yok, adam ölür lan. ama en azından tutuyor imajı vermek için elinden geleni yapar; işleri gece halleder gündüz uyur falan. ben kendisinin yerinde olsam tutmadığım günler bile tutuyor gibi görünürüm. kendisi böyle bir şey yapıyor mu, bilemiyorum tabi.

kılıyorsa allah kabul etsin.
  • babilbaligi  (28.06.18 12:58:19)
Kilmiyordur, kaciriyordur mutlaka.

Ama adam bir kere "Alni secdeye degiyor!" imaji yaratmis iste.
Insan ne kadar ibadet ederse etsin, kul hakki yedikce Allah onu cennetine kabul etmezmis. Biz böyle ögrendik.
Sen ögretmenler, doktorlar onca atama beklerken israfin dibine vur sarayla.
Milletin vergi icin ödedigi devletin bütün kaynaklarini kisisel zevklerin icin gasp et, sonra da Müslümanim diye dolas.
He anam he :(
  • chitosan  (28.06.18 13:04:41)
www.tr724.com :)

siteye vpn ile girebilirsiniz, haber başlığı "endonezya-baskanvekili-sasirdi-erdogan-aksam-namazini-kilmadi"
  • Apocalypse  (28.06.18 13:25:40 ~ 13:26:10)
Öğrenciyken çalıştığım tesise rte geldi. Onlar için otele ayrıca seccade ve tesbih getirildi. O yüzden kılıyordur diye düşünüyorum.

  • eylul  (28.06.18 21:03:15)