Kocaeli'nde calisan biri nerde yasamali?

Sb. Gebze degil, baya baya kocaeli merkez. Su an kozyatagi'ndayim ama yol olum gercekten, tasinmayi dusunuyorum. İs geregi surekli disarda olucam aslinda, marmara bolgesinde her yere gitmem gerekecek, haftada yaklasik 2 gun de ofiste olucam. Nerde yasamak en mantiklisi? Pendik-tuzla-kurtkoy uclusu arasinda gidip geliyorum, bunlarin kendilerine gore avantajlari/dezavantajlari neler? veya onerilen kisimlari (tuzla istasyon mh. fena degil diyorlar mesela) vs? var mi soyleyebileceginiz bi seyler?

Not: sirket aracim var.

Tuzla.maddi durumun iyiyse eger ozellikle mercan tarafini oneririm.

  • astrid  (27.06.18 23:06:31)
Kurtköyde yaşayıp tuzlada çalışan biri olarak, Tuzla diyorum.

  • archery  (27.06.18 23:08:35)
@iddaaci avrupa yakasinda, corluda filan da cok isim olacagi icin o kadar gitmeyeyim diyorum, istanbul sinirlari icerisinde kalmak en mantiklisi o yuzden

  • cansins beybi kolonya  (27.06.18 23:10:39 ~ 23:11:29)
@astrid ayol bu mercandaki evler hep dubleks filan, o kadar iyi degil maddi durumum :D 1200-1300 bandini gecmemeyi dusunuyorum. Apartman dairesi var mi oralarda?

  • cansins beybi kolonya  (27.06.18 23:14:36)
Istasyon mahallesi sakin. Genelde yeni yapilmis siteler var. Sikintu yasamazsiniz.

  • red g  (27.06.18 23:23:32)
Dubleks evlerin yogun oldugu bi yer ama apartman daireleri de var..ama tabi 2000liranin asagisinda bulmak cok zor.

  • astrid  (27.06.18 23:28:29 ~ 23:29:28)
Peki evora tarzi yerler icin ne dusunuyorsunuz?

  • cansins beybi kolonya  (27.06.18 23:41:56)
Tuzla'da Kiptaş Şifa Sitesi, kesinlikle. İstanbul merkeze giden otobüs de Gebze'ye giden otobüs de kapısından geçiyor.

  • silverleaf  (28.06.18 00:12:40)
Birçok arkadaşım evorada oturuyor ve hepsi gayet memnun, spesifik bi sorun olursa sorabilirim.

  • archery  (28.06.18 07:40:18)