[]

bursa ve eskişehir'de ikişer gün gezmek

temmuzda 2 hafta tatilim var, 1 gece 2 gün bursa'da (trilye falan nasıldır?), 2 gece 2 gün de eskişehir'de gezelim diyoruz hatunla. iki şehre de daha önce gitmedik ve tercihimin en önemli nedeni araçla gideceğim için istanbul'a yakınlık. görmeye değer mi ne dersiniz?
 
bursa da cafe tarzı manzaralı uludağ eteklerinde hünkar köşkü ve seyrü sefa yı
çay içmelik olarak tophane bu dediğim 3 yerde bursa ayaklarının altında
denize yakın olarak gezmelik mudanya-trilye(tarihi) yi önerebilirim.
uludağ kebapçısı nda iskender (fiyat açısından yüksek - mekan tarihi bir yer eski olduğuna bakmayın zaman zaman ekmek kuyruğu gibi sıra olur)
teleferik var (araplar doldu ama genede binilir)
yeşil camii-ulucamii türbeler hanlar(ipekhan kozahan) felan tur atılabilir.
tarihi cumalıkızık köyü gitmeye değer
gölyazıyı öneremeyeceğim en son gittiğimde hayal kırıklığına uğradım toz toprak olmuş resimlerdeki gibi değil aynı zamanda ulaşımıda zor.benim aklıma gelenler bunlar.

attığım linklerden de bakabilirsiniz

onedio.com
www.bizevdeyokuz.com
  • stocker16  (27.06.18 23:01:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.