1 cumlelik ceviri yardimi piliz

Temel olarak yaptığımız şey, Bankanın ve yasal otoritenin oluşturduğu senaryolar tahtında faiz, kur vb. risk faktörlerinin alacağı seviyeler ve Bankanın ileriye dönük bilanço/gelir tablosu projeksiyonları doğrultusunda sermaye ve likidite yeterliliği oranlarının planlama ufku süresince izleyeceği seyri ve bu oranların yasal/dahili limitler karşısındakini durumunu görmek.

uzun ve devrik bir cumle farkindayim ama 3 asagi 5 yukari nasil cevrilir bu?
yardimlar icin simdiden tesekkurler

valla yardım edeyim dedim ama uzun ve devrik bir cümle olmamış, bu cümle hiç olmamış :)

cümleyi bi düzenlersen destek çıkıcam inşallah.
  • jason bourne seksapeli  (27.06.18 19:06:46)
Cümle saçma ve devrik falan değil sadece bizde bunu çevirebilecek dil yok. :dddddd

Mr. Brown is going to bank. Benim ingilizcem bu kadar.

Ayrıca taht kelimesi kullanmışsın onu çevirebilecek olanın alnından öperim. Bildiğimiz kral tahtı mı bu?
  • gulbatur birinci sahbatur sondan geliyor  (27.06.18 23:20:43)