Atatürk Havalimanı Otopark

1 hafta yurtdışı seyahatimiz için otopark arayışı içerisindeyim. Kocaelinden geleceğim ispark o araştırıldık ama fiyat bilgisi bulamadım günlük olarak acaba bu konuda öneride bulunabilecek varmıdır? veya arabayı başka bir yere bırakıp metro ile de gidebilirim. Her türlü öneriye açığın bu konuda ?

www.parkvia.com

otellerin otoparkini kullandiriyor, servisle gidip geliyorsun. gunlugu 20 lira civari. servis olayi bazen aksiyor (bekletebiliyor) ona gore temkinli gidin) ucu ucuna gitmeyin yani.
  • brkylmz  (27.06.18 12:39:49 ~ 12:40:17)
hocam
ahl ye gelmeden
fuar merkezi var
oraya birak
metro ile bir durak uzakta
  • kingcyrax  (27.06.18 13:53:21)
airport avm otoparkı olabilir belki ama fiyatlar nasıl tam bir fikrim yok.
Bence sen en uygun çözümü istiyorsan ataköy'de uygun bir sokak arasına bırak. Oradan taksiyle havalimanına geçsen 15 tl civarı tutar zaten. hatta metroyla bile gidip gelebilirsin.

  • ayin yazari  (27.06.18 13:55:39)
Dünya Ticaret Merkezi içinde İspark var, P+R tabelalarını takip edersen rahatlıkla bulursun.

Günlük de 8-10 TL falandı geçen ay.
  • cakabo  (27.06.18 13:58:39)