[]

kedisi mantar olan var mı

veteriner mantar dedi ve yine de test yaptı. test sonucuna kadar da vitamin fln verdi.

okudum da baya gözüm korktu, sizin tecrübeleriniz neler ?


 
Suya sirke katıp(tercihen elma), kedinizi silebilirsiniz işe yarıyor. 10 birim suya 1 birim sirke olarak kullanabilirsiniz. Su kaynatılıp soğutulmuş olmalı sterilizasyon için.


  • kullanıcıadımbuolsun  (25.06.18 22:36:31) 
Biz öne ilk hafta sadece sabah sonrasında da iki hafta sabah akşam terbisil sprey sıktık. 2 hafta süreyle de haftada 2 kere ketoral ile yıkadık. 5 dakika kaldı şampuan sonra duruladık. Bu süreçte ilacı yalamasın diye terbisil sıktıktan sonra başında 2-3 saat elizabethle gezdi. 3 haftanın sonunda kabuklanma başlayınca veteriner ilacı kesti ve son kez yıkamamızı istedi. 1 hafta sonra kontrole gittiğimizde mantardan kurtulmuştu. Süreç boyunca kendi maması (royal canin tavuklu) ile besledik ve kitten ıslak mama verdik. Başka bir takviye olmadı ama güçlü bünye de önemliymiş o yüzden iyi beslenmesi gerekiyormuş, bunu belirtti hekim. Eğer bu sürede mantar geçmeseydi ağızdan ilaca başlayacaktık ama öyle bir şey olmadı allahtan.


  • dijalli  (26.06.18 01:22:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.