[]

zorlu psm önü

konser öncesi zorlu psme girmeden evden getirdiğimiz biraları içebilir miyiz? sorun çıkarırlar mı?
 
1- evden getirmeyin, zorlu'nun en ust katinda macrocenter var oradan alip soguk soguk icin.

2- ben hic saklamadan icerken guvenlik geldi (sus havuzunun kenarinda oturmustum) "tamam abi, bitirip atiyorum" dedim, gitti. gorurlerse laf atiyorlar ama uyaridan sonra da adam turlamak uzere ayrildigindan zamanin olur. en iyisi yakalanmamak.
  • ateistanbul  (25.06.18 18:40:42) 
3- tuborg 33'luk alirsan "ya icerden aldim ben (zorlu psm) icerim babalar gibi!" diye de savunabilirsin. (plastik bugulu bardak temin edersen daha da desyekleyici olur, konserlere bardakla veriyorlar sise birayi)


  • ateistanbul  (25.06.18 18:42:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.