[]

İyi bir bilgisayar oyunu

Herkese merhabalar,

Önümüzdeki iki üç gün bir boşluğum var ve zaman geçirebilecek iyi bir PC oyunu arıyorum. Önerisi olan var mı?

Not: Bilerek tarz belirtmedim, iyi oyun önerisi olanlar cevabını esirgemezse sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

 
Bioshock oyunlarını her zaman önerebilirim, favorim 1. Hatta gelmiş geçmiş en sevdiğim oyun olabilir.

Prey yakın zamanda oynadığım en güzel oyunlardan, tarz olarak Bioshock benzeri, ama uzayda geçiyor.

Witcher 3, yüzlerce saat gömülebilecek bir oyun. 2-3 gün boşlukta başlayıp 2-3 ay boyunca oynayabilirsiniz. Yalnız ilk 5-6 saati biraz sıkıcı geçiyor (hikaye dallanıp budaklanana kadar sabretmek gerek biraz), ama devamı tek kelime ile mükemmel.
  • mellotron scratch  (25.06.18 15:12:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.