Bu işte bir tuhaflık var mı, yok mu?

İnce neden 50 bin avukatla YSK önüne gitmedi? Ayrıca neredeyse 1, 1.5 saat öncesine kadar "İl/ilçe seçim kurulundan, sandıklardan ayrılmayın" deniyordu, ne oldu bir anda??

Gene ayrıca, Ïnce YSK geçici seçim sonuçlarından sonra açıklama yapacagını belirtti önce; fakat ardından açıklamayı yarına bırakıyor. + malum kişi önce balkon konuşması yapacaktı, sonra vazgeçti, şimdiyse gene yapacak deniliyor.

bence aşırı tuhaflık var.

  • killerbee  (25.06.18 02:58:11)
Önceden aralarında anlasamamislar demek ki, şimdi de anlaşmışlar.

  • dafaisss  (25.06.18 03:57:52)
twitter.com

Yalova'da sabaha kadar oyuna sahip çıkan adamın şimdi sessiz kalması son derece garip ve hayatın olağan akışına ters gibi, üstelik milyonlara defalarca söz vermişken. Ayrıca Mhp'nin aldıgı oyun bir önceki seçimde aldıgı oyla tamamen aynı olması (içinden yeni bir parti kopup çıkmışken) + tvlerde Anadolu Ajansı'na dayandırılarak verilen sonuçların seçimden 4 gün önce gene bir tvde "test yayını" diye verilen sonuçla aynı olması son derece tuhaf.

eksisozluk.com
  • cymbelina  (25.06.18 04:43:48)
T3 yen tutanak kontrol ederek hem sisteme destek verir hem de varsa bir gariplik ortaya cikmasina yardimci olabilirsiniz.

  • rn  (25.06.18 04:47:18)
Recep Tayyip Erdoğan
52.55
26.068.146 OY

Muharrem İnce
30.67
15.216.199 OY

11 milyon fark var, nasıl savunacaksın. Adil seçim diye güvenebileceğin bir sistem de patladı, yalan oldu.
  • neymis  (25.06.18 09:24:38)
T3 yani oy ve otesi de mi ayni sonucu gosteriyor yani.

  • Cursed Chico  (25.06.18 09:49:28)
Tuhaflik muhaflik yok bence, millet erdogana ve akp ye oyunu catir catir basti gecti simdi de kutluyorlar.
Bu millet oyunu veriyor bu adamlara bu kadar basit. Yok soyle oldu yok boyle oldu bunlar bos muhabbetler. Gercek olan sey milletin hala uyanmadigi ve uyanacak gibi de gozukmuyor olmasi. O oyu gercekten aldiklarini dusunuyorum, kayda deger bir usulsuzluk oldugunu da dusunmuyorum. Gercekleri kabullenmemiz biraz zor oluyor iste.
Artik kabullenin.
  • stavro  (25.06.18 10:01:28)
abd ve avrupa tarafından "ince" ayar çekildi.ince ve diğer muhalefet liderlerinin korkunç şekilde ortalıktan kaybolması "abd" nin gücü.

tayyip erdoğan bir şeylerden taviz verdi.belliydi, s-400ler falan.reis abd ve 50 yıllık yapılanması var bu ülkede.izin verirler mi blok değiştirmene?

bilenler bilir , bu geceki seçim için hiç yatırım yapmadı.ramazan vardı onu kullanırdı yapmadı."sonuçtan emindi."
lan yoksa f-35 lerin önce teslim edilmeyip bir kaç saat sonra teslim edilme muhabbeti bunun için miydi?
-"tamam.bunlari verdiğine göre natoya sorun olmayacaksın."

hoppala f-35ler teslim edilir, reis kendinden emindir sanki 100 yıllık seçim değil muhtarlık seçimine girmektedir.bahceli miting dahi yapmamaktadır.

seçim sonuçlar, muhalefet ve iktidar dahil olmak üzere kimseden ses çıkmaz.

ulan aminiza koyim birinci başkan seçildi lan.1000 yıllık seçim oldu fakat iktidar bile sevinmiyor!

allah muhammed aşkı için akp yi bilenler bilmez mi böyle bişi olsa rte konuşma mi erteler? şaşalı kutlamalar mı olmaz! onların hayali lan bu başkanlık.

ama çok garip, sonucu önce belli olan seçim.oyle tavizler var ki artık "ben yonetemeyecegim ki... neden sevineyim" havası var.

muhalefet liderleri 1 saat içerisinde yok oldular hiç birinden haber yok.
rte üzgün.
ak partili gazetecilerden kutlama mesajları yok!

akp ve mhp'nin seçim çalışması === 0

rte sanki secilmemek için çok uğraşti.(fırın, kıraathane, kek, öğretmen atamaları v.s.) (öyle bir görüşme geçmişki nato ile artık secilmemek istiyordu.)

seçimin kazananı 0 miting ve ikiye ayrılmış parti ile %11 alarak tabiatın kanununa aykırı olan mhp idi.
bahçeli'nin sonuç sonrası söylemine bakın !
: " mhp çok kritik noktaya gelmiştir." lolololo.

tayyip erdoğan da hemen şunu söylüyor :
" biz demokrasi dersi verdik bize ders vermeye kalkmayin."

babalar bir kaç ay önce avrupa merkez bankası na "faiz kaldırılsın" diyen adam bu.

onca godaman ve nato , türkiye'nin kendilerinden ayrılıp avrasya bloğuna katılmasını isteyecek kadar mal mıdır?

ne mhp ne akp. dünden biliyorlardı sonucu.bahceli 0 miting ile %11 aldı muhahaha millet komplo teorisi yazıyoruz diyor.

şu açık;

abd,
türkiye'nin natodaki yeri için ayar çekti.
mhp'yi de denetçi olarak seçti. // bahçeli: "mhp çok kritik yerdedir." açıklamasını bu gece dalgasına yapmadı.

muhalefet takımı zaten abd tarafındaydi. tek telefonla ortalıktan dağıldılar.

neyse, şimdi sıra avrasyacilarda.
onlar da bu asrın gecesine bir cevap verirler sanırım.

dünyadaki en zor pozisyon tayyip erdoğandadir.dunyanin en kıymetli askeri coğrafyasına sahip bir ülkeyi, avrasya/nato blokları arasında ezilerek yönetmeye çalışıyor.

kolay gelsin.

not. mhp abd tarafından sovyet tehlikesi için kurulmuş partidir.wiki de bile bu yazar.o dönem abd sömürgelerinde kurulan tüm sovyet karşıtı partilerde "hareket" kelimesi (movement) kullanılmıştır.
  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (25.06.18 10:23:19)