Şu an seçimle alakalı ne yapıyorsunuz?

Sb.

biraz mutsuz bir biçimde twitter-ekşi-whatsapp üçgeninde takılıyorum.

  • tabirimekruh  (25.06.18 00:12:47)
halk tv dinleyip t3.oyveotesi.org şuradan tutanak çitliyorum. beklerim

  • nymphe  (25.06.18 00:17:32)
ben hala oylar daha yeni teslim ediliyor diyen beyinsizleri anlamaya calisiyorum
tutanak tutulmus merkeze iletilmis zaten

  • technicalte  (25.06.18 00:20:35)
T3

  • Phoebe  (25.06.18 00:28:51)
Fox u izliyorum. Gözlüklü konuşmacı ile fatih in düşündükleri birbirini tutmuyor.

  • 1adam  (25.06.18 00:32:50)
Müthiş bir hüzün ve üzerimden fil sürüsü geçmiş gibiydi akşam sornrası. Ama sokaktan geçen konvoyları, halay seslerini duydukça hüzün geçti. Niye üzüyorum ki kendi kendimi? Ha olan bana da olacak, gelecekte iş bulma olsun, bu ülkede rahat bir yaşam olsun kelle koltukta olacağız ekonomik ve refah seviyesi açısından. Ama olan asıl onlara olacak. Anladım ki bu millete de her şey müstehak. O yüzden artık umrumda değiller, siyaseti batsın hırsızlıkları savunan milyonlar batsın. Kendimi dersime, kitaplara, sinemaya, fifaya vereceğim. Yarın kafa dağıtmak için iki bira alıp erotik film açarak içeceğim. Nasılsa ülke tecavüzden zevk temalı erotik bir film haline geldi hiç değilse daha etik ve kaliteli bir şeyler görür gözümüz de kafayı dağıtıp derse kitaba odaklanırız ertesinden itibaren.

  • siyah giyen adam  (25.06.18 00:36:31 ~ 00:38:31)
t3

  • Tears of Devil  (25.06.18 00:39:21)
T3. Allah'ını seven defansa gelsin. Youtube'dan Halk Tv ve Fox canlı yayın arka planda açıkken T3 çitliyorum.

  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (25.06.18 00:50:30)
sonuclar bekledigim gibiydi. sasirmadim.

su an dolaniyorum oyle.
  • tomcruise  (25.06.18 01:03:17)
t3 çitliyorum

buyrun sağdaki iki dakikalık bilgilendirme videosunu izleyip tutanak çitlemeye başlayabilirsiniz
t3.oyveotesi.org
  • freebird5406_2  (25.06.18 01:09:39 ~ 01:10:19)