Sonuçlara inanmayın soylemleri

Bahçeli aramış tebrik etmiş. Havai fişekler patliyor. Akpliler dışarıda kutlama yapıyor. Ki bizim burada dün sokağa çıkan akpliler vardı!
Daha ne değişecek de bunlar sözlüğü bu laflarla dolduruyor? Üzüntüden bayilacagim zaten.

Sözlükte oturacaklarına sandıklarda oturup adilseçime veri aktarsalardı görürdük değişip değişmeyeceğini.

Hep boş yapıyorlar, ben daha okuldaki sonuçlar belli olduktan sonra %54 kapatır dedim, çünkü daha öncekilerin üstüne koymuştu adam. Muhalif bölgelerde oy artırıp kaybetmesi diye bir şey olabilir mi?
  • atom karincanin torunu  (24.06.18 22:00:37)
hayırlısı artık.

@ background man
Bak, afrikalıları beğenmiyorsun bir de. yazık.
  • 1adam  (24.06.18 22:09:20)
@background

Troll değilim. Entrylerime bakarsanız görebilirsiniz. :)

Başta dediğin gibi takmadim ki yüzde 45 gibi açılmıştı zaten sandiklar.
Şu an 87de. Bir şey değişebilir mi matematiksel olarak? O yüzden doğal olarak karamsarlığa kapıldım tabii napayım?
  • dont eat me  (24.06.18 22:12:27)
Teşekkür ediyorum.

  • dont eat me  (24.06.18 22:23:40)
Bi bok degisecegi yok, insanlar realist degil olay bu. Kabullenmek istemiyorlar.

  • stavro  (24.06.18 22:42:34)
Bugün ilk defa sosyal medyada siyaset yüzünden biriyle atıştım ve hanımefendi aynen bana şunu dedi:

“Çaldıysa çaldı. Helali hoş olsun. İşim bozulursa da reis bize bakar”

Ben böyle düzenin hıııaaaaaaaaaa.........

üzgünüm ama durum bu.
  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (24.06.18 23:57:58)