rte ve akp'nin kaybedeceğine inanan var mı?

sabah gördüğüm olaylardan sonra inancım çok çok azaldı. Bugüne kadar sahtekarlıkla başta kalmadıklarının ispatı var mı?

Türkçe konuşamasa dahi oy kullanan suriyeliler, sınırdan oy kullanması için sokulan öso'lular, suruç'ta tonla sahte oy bulunması ve çıkan olaylar.

ve geçen yıl çıkan "mühürsüz oylar da sayılacak" yasası... zaten sadece bu yasa bile kazanmaları için yeter.

İnce açık ara fark atarsa ancak o zaman kazanır çünkü onların hırsızlıkları bile artık durumu kurtaramaz. ama tek şart fark olması.

sizler yine de sandıkların başında durmaya devam edin. hırsızlara fırsat vermeyin.

cb'de hiç bir zaman gerçek bir umudum yoktu ama meclisi alsak yeterli olur benim için.

  • neverlose  (24.06.18 15:11:45)
Meclisi kaybedecekler bence

  • chavezding  (24.06.18 15:20:42)
Secimden oncesiyle su an arasinda hicbir degisiklik olmadi dusuncemde. CB ligini kaybetmesine ihtimal vermiyorum.
Meclis cogunlugunu bi ihtimal, ama cb hayır. Basindan beri ayni düşünüyorum.

  • stavro  (24.06.18 15:37:48)
Açıkçası yok. Afrikalılar bile gönülden oy veriyor. Haberlerini alıyoruz.

  • 1adam  (24.06.18 15:39:03)
seçimde hile filan yok. teknik olarak da hilenin imkanı yok.

bi de şu öso'lular nasıl oy kullanıyor birisi bana açıklasın. bu ülke vatandaşı olmayan, oyveren listesinde ismi olmayan bir kişi nasıl oy verebilecek birisi söylesin.
  • ssiradanbirigibi  (24.06.18 15:48:07)
altını doldurmadan boş boş konuşmakta Türk insanının üstüne yok, seçimlerde hile falan olamaz arkadaşlar bu olay sizin oturduğunuz yerden salladığınız kadar kolay değil bazı savlar ortaya atıyorsanız biraz bilgili olun da sallayın, oy veren Suriye'li sayısı 30 bini geçmiyor biraz araştırma yapıp bunları paylaşın. hikayeden yazıp durmayın şuraya

  • mysql34  (24.06.18 17:04:39)
Altını doldurmamak icin saf olmak lazım. Yerel secimlerde daha Çankaya oylarının büyük çoğunluğu sayilmamisken hatırlayın ysk'ya gece yapılan baskını iç işleri bakanı tarafından. Daha nasıl altını dolduracağız? Adamlar cayır cayır evet basıyor boşlara en basitinden.

  • karacigerim vur kadehlere  (24.06.18 17:11:11)
hile var mıdır bilemem ama
gerçek şu ki hile hurda olmasa da cb rte olur.

rte'nin cb olamayacağını düşünen arkadaşlar nerede yaşıyor bilemiyorum.

ama meclis çoğunluğunu sağlayamazlar.
  • cocodancer  (24.06.18 17:18:07)
Ulan hileyle Ankara'da kazanmadı mı belediyeyi İb Melih? Bir de hile yapılamaz diyorlar. Mühürsüz oyları geçerli sayan YSK alenen hileyi meşru kılmadı mı? Bir de hile yapılamaz diyor ya. Görmesek inanacağız.

  • bos gezenin bos ustasi  (24.06.18 18:01:45)
@mysql34 "seçimlerde hile falan olamaz arkadaşlar"

-aa tamam o zaman. içim rahatladı.

"oy veren Suriye'li sayısı 30 bini geçmiyor."

-içim daha da rahatladı. keşke küsurat verseydin.

son oylamada mühürsüz oyların sayılması üzerine chp ysk'nın üzerine yüklendi ve daha sonra rte "atı alan üsküdar'ı geçti." demedi mi? bu hırsızlık değil de ne anlama geliyor?
daha sonra da mühürsüz oylar da sayılacak diye yasa çıkarıp hırsızlığı yasallaştırmadılar mı?

hangi dünyada yaşıyorsunuz?

hırsızlık yapan, adam öldüren, çocuklara tecavüz eden oy mu çalmayacak?

ya salağa yatıyorsunuz ya da polliyanna cılık oynuyorsunuz.
  • a man alone  (24.06.18 18:04:40)
@background man

olaylara Muharrem İnce gibi bakabilseydin ülke daha güzel bir yer olabilirdi, sen de aynı şekilde @a man alone
  • mysql34  (25.06.18 19:44:11)