[]

Videolarımdan 2 si telif vs den dolayı sessiz yayınlandı

Götü boklu 2 video yaptım 20 saniye falan. Birinde 2001 space müziği diğerinde ise l’italiano (löşemtemi kantare) bunların cüİ bir ödemesini yapmak mümkün mü? Veya başka yolu var mısır? Ticari değil geyik videolar sonuçta.
 
ayni sorun bende de var
videoyu direk engelliyori instagram
facebook ise sessiz yapiyor

amk bi yerine de not dusun suraya parayi yatirip dekontu gonderin falan da isimize bakalim

up
  • technicalte  (24.06.18 05:06:10) 
bahsettiğin kullanım fair use kapsamına giriyor gayet, youtube'da itiraz edebilirsin (dispute) incelendikten sonra kısa sürede açılır sorun olmaz. ki senin durumunda hemen bile olabilir.


  • rotten head  (24.06.18 07:38:15 ~ 07:40:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.