[]

kuduz asisi

sokakta besledigim kedi baya tirmaladi. asi olmali miyim ? asi ile alkol aliniyor mu ? pazartesi asiya baslasam olur mu ?
 
Çok fazla tırmalandım hiç dr a gitmedim. Bu tamamen sizin inisiyatifinizde. Kedi sağlıksız görünüyorsa doktora gidebilirsiniz. Bu arada sizin bu konularda hassas olduğunuzu hatırlıyorum. Benim supplementler hakkında sordugum bi soruya burada kabzımal ya da ev hanımı şöyle yap dese bunu mu yapacaksınız demiştiniz. Bence siz doktora gidin.


  • nick konusunda kararsizim  (22.06.18 21:38:38) 
kedide kuduz aşoro nadirdir ve bulaşması için açık yaraya salya değmesi gerekli.


  • orpheus  (22.06.18 22:15:02 ~ 22:25:42) 
aşı ile alkol alınmıyor. kediden kuduzun bulaşması gerçekten düşük bir ihtimal. pazartesi aşıya başlasan olur. tanıdığım kediyse ve tırmalamasının bir sebebi varsa ben aşıya başlamazdım.


  • evde liyakat kalmamis  (22.06.18 22:23:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.