[]

houston da yaşam

houston da yaşama şansınız olsaydı, giidp yaparmıydınız ? houstın hakkında ne düşünüyorsunuz
 
Pek bilgim yok ama guzel yere benziyor. Yasardim. Amerika'da cok kotu bir yer olmadigi surece yasardim genel olarak.


  • stavro  (22.06.18 17:15:33 ~ 17:15:44) 
herhangi bir bilgim yok ama şu replikten dolayı cazip geliyor.

(bkz: houston we have a problem)
  • helenart  (22.06.18 17:16:32) 
Yaşamazdım. ABD'ye hiç gitmedim ama Teksas'ın sıkıcı bir eyalet olduğunu düşünüyorum.


  • dissendium  (22.06.18 17:22:20) 
80k+ usd gelirim varsa yaşarım ama kasiyer vs olacaksam başka yerleri tercih ederim.


  • cedex  (22.06.18 17:25:25) 
Çok sıkıcı bir yer zaten her yer gökdelen, iş merkezi, şehir dışında yerleşim alanları daha yaygın yağmur yağdığında sel alır ona dikkat etmek lazım ve kasırga bölgesinde bulunuyor Houston merkezde pek hissedilmez bu durum. Bolca homeless var, sokakta sarılıp dururlar gördüklerine, para isterler. San antonio ve austin daha cazip gelmişti bana sosyal anlamda özellikle austin çok güzel bir yer.


  • Uncle Sam  (22.06.18 17:39:09) 
ankara'da yaşayan ve en büyük hayali almanya/rusya'ya yerleşmek olan birisi olarak bunu söylemem belki komik kaçacak ama büyük konuşmak gibi olmasın da ABD'nin hiçbir yerinde yaşamak istemezdim sanırım. istersem de bu yer kesinlikle houston olmazdı. NASA dolayısıyla sempatik bulduğum ve aslında merak ettiğim bir yer ama yaşamak? yoooghh.


  • der meister  (22.06.18 17:43:15) 
Sosyal, sportif ve kültürel faaliyetler olarak epey zengin bir şehir ama konumu itibariyle kasırga bölgesinde olması nedeniyle yaşamazdım.


  • iwasbornonamountainside  (22.06.18 18:29:27) 
Giderdim ben. Su an yasadigim yerin soguk kislarindan, Haziran ortasina kadar yaz gelememesinden ve sonrasinda da bir turlu toparlayamamasindan bunaldim artik. "Suburb" hayatini da seviyorum acikcasi. O yuzden dislarina bir yerlere tasinirdim.

Austin daha iyi gibi ama.
  • aychovsky  (22.06.18 20:00:09) 
Houston berbat bir şehirmiş. LJ bile sırf şehir yuzunden Houston'a gitmiyor


  • tragedystreets  (22.06.18 21:33:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.