[]

Instagram’dan sonra...

Artık son demleri gibi geliyor bana. Bir sürü eklenen özellikler, doluşan amca ve teyzeler derken kaçış vaktine geliyoruz. Bundan sonraki platform neresi olur?




 
sosyal medya eskisi kadar ilgi çekici gelmiyor insanlara. insanlar bundan sıkılmaya başladı. yani bu saatten sonra öyle instagram yerine şurası, facebook yerine burası popüler olur gibi bir düşüncem yok.

böyle giderse bi 5 sene sonra tekrar tuşlu telefonlar popüler olacak.
  • killerbee  (22.06.18 07:21:28) 
Bundan sonraki platformu tahmin edecek kişiyi burada bulamazsın emin ol. Burada olsa da söylemez zaten manyak mı milyarder olma fırsatını kaçırsın.


  • i was made for you  (22.06.18 07:25:22) 
Şahsen ben iş gereği bu tip platformları çok erken duyup kullanmaya başlayan biriyim, hem kişisel hem iş için de kullanınca baya bir sıkıyor. Şu an sosyal medya kompe sıçık geliyor bana ama bunun büyük oranla benim yaşımla da alakası mevcut, 12-25 arası için yeni bir platform popüler olacaktır. Geniş açıda bakarsak ama benim gibi insanların sahteliğinden, olmadığı gibi görünmelerinden sıkılacak topluluk.


  • sbryldrm  (22.06.18 09:30:59) 
ence anonim platformlar tekrar revaçta olacak.
eski forum günlerini hatırlayın, insan sayısı azdı ama kimseyi tanımadan yardımlaşan insanlar vardı ortalıkta. yani sırf aynı ilgi odağına sahip olduğum için kaç çeşit insanla tanıştım sayısını hatırlamıyorum. ama şimdi öyle değil, herkes etiket ve maddi durumunu göstere göstere ortaya koyma peşinde. ve denkleriyle birlikte olup, bir üstüne sıçramaya çalışıyor. kayıp.

  • aydogank  (23.06.18 00:03:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.