[]

Bu yapılabilir bir dövme mi?

İki tane fotoğraf atıyorum.

Bunlar dövme olarak vücuda işlenebilir mi? Yoksa denenir ve berbat mı olur? Yapılabilir diyorsanız istanbul/ankara kim yapabilir acaba fikriniz var mı?

macaristan'da renkli dövmelerde usta biri varmış diye duydum ama tabii oraya gitmek de mesele.

Teşekkürler şimdiden. Umarım tarihe faydalı bir soru olarak kalır.

 
yapmakta sıkıntı yok, seçtiğin tasarımlar çok tırt.

birincisi holi powder


ikincisi ise watercolorsplash

azcık arayarak çok daha güzellerine ulaşabilirsin.
  • killerbee  (21.06.18 01:17:47 ~ 01:21:06) 
bunlar dümdüz sıçratılmış gibi duruyor, sulu boya tekniği ikincisi. bir zamanlar çok modaydı, hala yapan var, koray karagözler misal.


  • nice tnetennba  (21.06.18 02:07:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.