Şalgam alıcam da bu site güvenli mi ?

Merhaba, şalgam alıcam ali göde'den sitesi güvenilir mi bilemedim kredi kartı bilgisi girmek için ? Eft ile satarlar mı acana. Ali gödeyle kıyaslayıp tavsiye marka vericek olan varsa ona da açığım :)

Site: www.aligode.com.tr

oha. çok pahalı. adam bütün ülkeye yayılınca fiyatları çoşturmuş helal olsun.

alisveris.turnib.com.tr
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (20.06.18 14:53:09 ~ 14:53:28)
"https" olmayan siteler satış için güvenli değildir.

edit:ayrıca sitede gördüğüm kadarıyla bir adres yok, sitenin en altına güvenlı alışveriş logoları koyulmuş ama hepsi fotoğrafta sadece.
  • wonnka  (20.06.18 14:57:23 ~ 15:01:15)
cok pahali. bir adanali olarak tavsiye vereyim: ali gode'yi doganay'i vs'yi salla..klikya ya da serfresh daha iyi. evde yaparsan o cok daha iyi olur. salgam suyunu siseye soktuklari icin icerisine koruyucular girmeye basladi.

  • ubi dubium ibi libertas  (20.06.18 15:59:45)
ali gödeyle kıyaslayamayam zira içmedim ama büyük migroslardan serafressh ve metrolardan usta şalgamları deneyebilirsin kargoyla uğraşmayayım dersen.

  • yuto  (20.06.18 16:10:40)
Şalgam gurusu olarak bütün markaları denedim. Adana'da Antep'te lokantalarda içtim. Bunların arasında sevdiklerim de oldu ama Adana'dan geçen ev yapımı geldi. Anlatamam. Eğer o ev yapımı bana bir daha gelmezse dışarıdan alıp şalgam içmeyeceğim.

  • iddaaci  (20.06.18 16:32:32)
Metro var yakınlarda bir bakayım. Serafresh denemiştim güzeldi. Ev yapımı şuan zor ama keşke olsa :) Aligöde de güzeldi aslında da çok fazla marka deneyemedim.

  • jorah the andal  (20.06.18 17:48:54)
Adanalıyım, izmire en az 5 kere siteleri üzerinden sipariş vermişimdir ve tüm fabrika nefes almadan içmiştir.

Serafresh falan denilmiş ama sakın, bildiğin sirke gibi yapıyorlar artık.
  • ondkz  (20.06.18 17:53:24)