[]

Güney kore ve Japonya için en iyi seyahat/gezi zamanı ne zaman?

Burda yaz biterken o taraflara gideyim diyorum. Şöyle 15-20 günlüğüne seul-tokyo-osaka gibi rota yapıp gezme planım var. Gidenler, görenler hangi tarihlerde gidilir? Hava ve sosyal yaşam açısından (festival, etkinlik vs. vs)
 
geçen sene mayıs'ın ortasında gitmiştim. bir festival vardı gittiğim ilk gün kapalı idi çoğu yer. sonrasında hava sıcaklığı hep 22-25 derece arasında gezdi ama 2 gün yağmurlukla gezmek zorunda kaldım. sosyal açıdan tokyo ayı gibi kalabalık olduğu için her zaman sosyal etkinlik bulman mümkün.


  • guest9999  (20.06.18 00:10:34) 
Sakura zamanı olduğunu düşünüyorum. Hiç gitmedim.


  • Lim5  (20.06.18 00:14:19) 
o taraflarda yagmurlu mevsimler olur. bir iki hafta araliksiz agir yagmurlar gorulebilir. onlari dikkate almanizi oneririm. seul ve tokyo'da surekli bir aktivite festival yabancilara ozel kulturel etkinlikler olur. ozel bir festival tercihiniz yoksa yaz sonunda etkinlik sikintisi cekeceginizi dusunmuyorum.


  • tanaka  (20.06.18 07:38:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.